SIETE PROTI HMYZU

SIETE PROTI HMYZU

Siete proti hmyzu na mieru sú praktickým doplnkom pred obťažujúcim hmyzom. Najviac sa hodia v lete, ale svoje využitie nájdu vo väčšine rodín takmer celoročne. Nebránia výhľadu von, spríjemnia váš spánok a vytvoria bezpečnejšie prostredie pre deti.

V našej ponuke nájdete siete do okien a dverí Climax. Môžete vyberať pevné, otvárateľné, posuvné alebo plisé siete. Siete proti hmyzu je možné kúpiť k oknám a dverám klasicky samostatne alebo môžu byť súčasťou vonkajších roliet.

Typy sietí proti hmyzu

Pevné siete Climax sa hodia najmä pre klasické okná tak plastové, ako aj drevené. Montujú sa priamo na rám okna a pri kotvení niektorých typov pevných sietí nie je ani nutné zasahovať do rámu okna. V zime sa dajú tieto siete jednoducho vybrať a na jar späť umiestniť do okien.
Dverné siete proti hmyzu Climax sú určené pre všetky typy dverí. Sú otvárateľné a do rámu prichytené pomocou pántu. V zavretej polohe je dverná sieť fixovaná magnetmi, ktoré sa nachádzajú vnútri rámu siete. Pre majiteľov domácich maznáčikov vyrábame praktické dverné siete s prielezom pre psa a mačku.
Posuvné siete proti hmyzu Climax vám zaručia pokojný spánok. Sú vhodné najmä do veľkých posuvných dverí, využijete ich ale aj na francúzske okná alebo pre vstupy na terasu. Pri ich inštalácii je potrebné počítať s dostatočným priestorom na posúvanie siete. Vďaka integrovaným pojazdovým kolieskam je manipulácia s nimi hladká a tichá.
Plisé siete Climax sú účinnou ochranou proti hmyzu, ale aj moderným doplnkom balkónových dverí a vstupov na terasu. Plisované siete tvorí skladaná látka, ktorá ozdobí váš domov. Sieť nepodlieha korózii, dobre znáša teplotné rozdiely a na okne je prakticky neviditeľná. Je vybavená magnetom proti nechcenému otváraniu a umožňuje bezbariérový prechod.

Prečo kúpiť siete proti hmyzu?

Protihmyzové siete do okien sú prirodzenou ochranou nielen pred hmyzom, ale aj peľom. Látku s protipeľovou sieťovinou ocení každý alergik. Údržba sietí proti hmyzu je jednoduchá, raz ročne ich stačí umyť od peľu a nečistôt. Vyberajte z mnohých odtieňov rámu sietí, ktoré jednoducho zladíte s farbou okenného profilu. Vyrábajú sa taktiež v imitácii dreva.

Hlavné výhody

Ochrana

Chránia pred hmyzom a peľom

Veľkosť

Pre veľké aj malé plochy

Variabilita

Rôzne vyhotovenia

Funkčnosť

Jednoduchá manipulácia